Content1 | col3

Nortech AS
Verksveien 7, Skotselv nærlingspark

3330 Skotselv
Tlf: 32 75 67 00

Ordrebestilling/prisforespørsel: ordre@nortech.no
Faktura til Nortech AS kan sendes til faktura@nortech.no

Torbjørn Larsen

Daglig leder
Mobil: 975 10 008
E-post: torbjorn@nortech.no

Torbjørn Larsen

Økonomisjef
Mobil: 975 10 008
E-post: torbjorn@nortech.no

Pål Leversby

Markedssjef
Mobil: 957 31 992

Elisabet Fald

Økonomimedarbeider
E-post: elisabet@nortech.no

Marcin Duda

Sveisekoordinator
Mobil: 913 64 113
E-post: marcin@nortech.no

Alf Martin Slevikmoen

Leder ordreavdeling
Mobil: 476 55 536
E-post: alfmartin@nortech.no

Liss Irene Prøis

Ordrebehandler
Mobil: 960 06 699
E-post: liss@nortech.no

Kent Karlsen

Ordrebehandler
Mobil: 469 87 850
E-post: kent@nortech.no

Heidi Larsen

Transport
Mobil: 919 19 328
E-post: heidi@nortech.no
Syzweb publiseringsløsning levert av Aveno